Co je to autodetailing?

V zásadě jde o důkladné čištění interiéru a exteriéru vozu s důrazem na detaily, různá zákoutí a místa, která běžný uživatel při čištění opomíjí. Při profesionálním čištění jsou použity speciální přípravky, které v kombinaci se znalostmi detailera zaručí ty nejlepší výsledky.

V detailingu nejde jen o pouhé čištění povrchů ale i jejich následnou ochranu impregnací a vosky, což Vám v neposlední řadě usnadní další budoucí čištění a údržbu interiéru i exteriéru, ale hlavně dokáže ochránit povrchy lakovaných i plastových dílů vozu před vlivy stárnutí a v některých případech i omezí následky mechanického poškození. Například použití keramického vosku dokáže svou tvrdostí ochránit lak před poškrábáním o větve keřů, odlétavajících kamínků a podobně.

Cílem autodetailingu je tedy dosažení maximální čistoty, lesku a ochrany čištěných povrchů, aby Vaše vozy nebyly jen krásně lesklé, ale také chráněné.

Věřte, že při správně provedeném detailingu bude následná běžná údržba tak snadná, že Vás samotné bude bavit a z výsledného efektu budete mít vždy skvělý pocit. Rozhodně tedy neváhejte svěřit nám svůj vůz a následně Vám i rád poradím jak na správnou údržbu a doporučím i vhodné a kvalitní mnou prověřené přípravky.